Завдання з історії, основ правознавства для 9Б

Історія України

Прочитати §7, запитання 15 с. 63 – виконати висьмово в зошиті

Всесвітня історія

Повторити вивчений §4, виконати письмово в зошити запитання 5 с.56;

Прочитати §5, запитання 4 с. 62 – виконати висьмово в зошиті.

Учень виконує одне письмове завдання (домашнього завдання) за власним вибором.

Основи правознавства

Повторити вивчений §6, запитання 5 с. 47 виконати усно;

Прочитати §7-8, юридичні задачи виконати письмово в зошиті.

Дайте юридичну оцінку наведеним ситуаціям (визначте склад правопорушень та вид юридичної відповідальності)

1.Глушко зайшовши в ліфт із громадянкою Т., зупинив ліфт між поверхами і поставив вимогу віддати йому сумку, каблучку та сережки. Т. спробувала чинити опір. Тоді Глушко задушив її, забрав речі і втік з місця події.

2.Щоб позбутися конкурента, підприємець Лагода вирішив вбити підприємця Нагайчука. З цією метою він найняв вбивцю Думанича, який ніде не працював,  вів паразитичний спосіб життя. Для вчинення злочину Лагода дав Думаничуп устолет марки „ТТ” і заряжену обойму. За вчинене вбивство Лагода пообіцяв Думаничу винагороду 5 тис. доларів  США. Вислідивши жертву, Думанич вчинив вбивство Нагайчука в під”їзді його будинку, вистріливши в нього 4 рази.

3.Зимін зі своїм сусідом Нестеренком розпивали спиртні напої в квартирі останнього. Дружина Нестеренка, побачивши чоловіка та його товариша в стані сп’яніння, почала їх сварити. Нестеренко намагався виштовхнути дружину з кімнати, де вони знаходились, але це її ще більше обурило, і вона, схопивши кухонний ніж, ударила чоловіка в живіт. У лікарні з’ясувалося, що лезо ножа проникло в черевну порожнину, але не пошкодило внутрішніх органів. Через 3 дні Нестеренка виписали з лікарні, а ще через 7 днів він закінчив амбулаторне лікування і вийшов на роботу